Vaimse tervise ohumärgid nii selged ei ole!

Tule oma tiimiga vaimse tervise esmaabi koolitusele, et oskaksite neid paremini märgata.

 

Eestis on vaimse tervise häired teisel kohal töövõime vähenemise põhjustest, mis tähendab, et kõik töötajad ja tööandjad puutuvad nendega otseselt või kaudselt kokku. Seega on vaimse tervise esmaabi andja kohalolu töökohal sama oluline kui füüsilise esmaabi andja olemasolu.

Vaimse tervise esmaabi on õpitav oskus, mis koosneb konkreetsetest sammudest, kuidas märgata ja toetada vaimse tervise murega inimest.

  • Koolituse läbinud inimene oskab ära tunda ja hinnata ohte, pakkuda esmast tuge ning juhendada eneseabivõtete kasutamist iseenda toetamiseks.
  • Vaimse tervise esmaabi andmine on õpitav oskus, mida saab kasutada kõikjal (nt tööl, kodus, trennis) ja selle pakkumine on jõukohane igaühele, kes on koolituse läbinud.
  • Vaimse tervise teemade väärtustamine on tööandjale konkurentsieeliseks tööjõu hoidmisel ja värbamisel. Töötajad tunnevad ennast turvalisemalt kui nad teavad, et tööandja on korraldanud töökohal vaimse tervise esmaabi võrdväärselt füüsilise esmaabiga.

Saada koolituse info enda tööandjale




    0 /13000
    eesmärgist täidetud

    Meie unistus on, et iga eestlane saaks vaimse tervise mure korral märgatud ja toetatud. Selleks soovime koolitada vähemalt 1% Eesti elanikkonnast (13000 inimest) vaimse tervise esmaabi osutajateks. Eesmärgi täitmiseks on vaja just Sinu abi! Kas soovid kampa lüüa ja aidata kaasa selle eesmärgi täitumisele?

    Pakume organisatsioonidele võimalust tellida just teie vajadustest lähtuvaid koolitusi. Valida saab erinevate teemade vahel alates vaimse tervise hoidmisest ning edendamisest kuni psüühikahäirete, ennetamise ja varase märkamiseni.

    Vaimse tervise esmaabi elluviimist toetavad

    caf-logo