Registreeri koolitusele

Kingi head vaimset tervist!
Kingi sõbrale, pereliikmele või töökaaslasele vaimse tervise esmaabi koolitus.
Kinkekaardi tellimuse saad vormistada SIIN

2023 

VEEBRUAR:

8.02+15.02.23 Otsekontaktis koolitus PAIDES registreerimisvorm

9.-10.02+17.02.23 vene keeles registreerimisvorm

15.02+22.02.23 Otsekontaktis koolitus Tartus registreerimisvorm

18.-19.02+25.02.23 registreerimisvorm

27.-28.02+7.03.23 vaid õpetajad EHISes – registreerimisvorm

MÄRTS:

1.-2.03+10.03.23 – tasuta õpetajatele  registreerimisvorm

2.-3.03+10.03.23 – vaid õpetajad EHISes – registreerimisvorm

7.-8.03+15.03.23 inglise keeles registreerimisvorm 

7.03+14.03.23 – Otsekontaktis koolitus Tallinnas registreerimisvorm 

9.-10.03+17.03.23 vene keeles registreerimisvorm

9.03+16.03.23 – Otsekontaktis koolitus Tartus registreerimisvorm 

14.-15.03+22.03.23 registreerimisvorm

15.-16.03+22.03.23 registreerimisvorm

21.03+28.03.23 – Otsekontaktis koolitus Tallinnas registreerimisvorm 

23.-24.03+31.03.23 Tasuta noorsootöö ja huvihariduse töötajad, huvijuhid, treenerid registreerimisvorm

25.-26.03+1.04.23 registreerimisvorm

HINNAD: 
Zoomi koolituse hind osalejale on 54 eurot. 
Otsekontaktis koolituse hind osalejale on 72 eurot
Inglise keelse Zoomi koolituse hind on 102 eurot.

TOETAJAD:
Koolituste elluviimist toetavad Sotsiaalministeerium, Playtech, Haridus- ja Teadusministeerium Euroopa Sotsiaalfondi kaudu, Swedbank ja Armastan Aidata keskkonnas annetajad.

Lisame koolituste kuupäevi kogu aeg jooksvalt juurde! Kui täna ei leia endale sobivaid kuupäevi, tule peagi tagasi!

Telli koolitus oma organisatsioonile

Oled KOVi või ettevõtte esindaja ja sooviksid tellida koolitust oma organisatsioonile? Või sooviksid kokku koguda oma sõpruskonna ja üheskoos vaimse tervise esmaabi teemadel koolituda? Kirjuta ja küsi pakkumist nele@peaasi.eePalume tellida oma organisatsioonile eraldi koolituse ka siis, kui soovite, et organisatsioonist osaleks koolitusel enam kui 10 töötajat. Koolituse õppekavast täpsemalt SIIN ja hinnakirjaga saab tutvuda SIIN.

Kes on meie koolitajad?

 • Anna NõmmikAnna on õppinud psühholoogiat, omandanud Tallinna Ülikoolis sotsiaalteaduste magistri kraadi. On töötanud  14 aastat Tallinna Lastehaiglas kliinilise psühholoogi ja pereterapeudina, nüüd tegutseb samas ametis Confido Meditsiinikeskuses. Viimastel aastatel on erihuviks olnud söömishäirega noorte ning nende perede toetamine. Lisaks on Anna MTÜ Peaasjad koolitaja ning koolitab mitmesugustel vaimse tervise teemadel erinevaid sihtgruppe, näiteks on teinud koolitusi vaimse tervise hoidmise, Vaimse Tervise Esmaabi, söömishäirete, töööstressi ja läbipõlemise teemadel ning kanepi mõjudest vaimsele tervisele. Oma vaimse tervise hoidmiseks meeldib Annale veeta aega koos lähedaste ja sõpradega, käia looduses, trennis, nautida head toitu.
 • Daniel Soomer – psühholoog, perenõustaja, koolitaja.
 • Elina KivinukkElina on ametilt psühholoog ning spordi- ja esinemispsühholoogia konsultant. Tal on üle 20ne aasta koolitajakogemust, harides erinevaid sihtgruppe ametnikest sportlasteni. Oma koolitustel armastab keskenduda tõenduspõhistele, kuid praktilistele ja positiivsetele soovitustele. Vaimse tervise hoidmiseks harjutab teadlikult kolme positiivse psühholoogia võtet: treenib tänulikkust, harjutab heategusid ning peab päevikut.
 • Merilin Mandel – (MSc) on kasvatuspsühholoog, koolitaja ja @jesslapsed vanemahariduse edendaja. Merilin tegeleb süvitsi interdistiplinaarse feminismiga ning uurib tervise ja tervislikkusega seotud müüte ja stigmasid meditsiinilisest ja psühholoogilisest vaatevinklist, sekka hulganisti lapsevanemate vaimset tervist, laste aju arengut ja vaimset tervist ning täiskasvanute endi kasvatuspõhimõtete kujunemist. Eesti Seksuaaltervise Liit tunnustas teda 2020. aasta seksuaaltervise edendaja tiitliga. Oma vaimset tervist hoiab Merilin sõnumitele mittevastates, ning enda või sõprade diivanitel logeledes.
 • Minna SildMinna on vaimse tervise füsioterapeut ning õpib hetkel ka Tartu Ülikoolis psühholoogia magistriõppes. On töötanud nii riigi-, era-, kui kolmandas sektoris terapeudi, nõustaja ja erinevate vaimse tervisega seotud projektide eestvedajana. Hetkel töötab põhikohaga MTÜs Peaasjad, kus üheks lemmikuks tööülesandeks on nõustajatöö noortekeskuses. Koolitusi on läbi viinud 7 aastat ning tema lemmikteemadeks on stressi maandamine ning keha ja meele koostoimimine praktilises võtmes. Minna hoiab oma vaimset tervist läbi tantsu, muusika, looduse ja hingekosutavate koosolemiste.
 • Ere Vasli – psühhiaater, koolitaja.
 • Umberto Dorus Geerts – sotsiaalpedagoog, koolitaja.
 • Ailen SuurteeAilen on kliiniline psühholoog, kes on töötanud pikalt Peaasi.ee-s e-nõustaja ja koolitajana ning psühhiaatriakliinikutes noorukite ja lastega. On läbinud kognitiiv-käitumisteraapia põhiväljaõppe. Oma vaimset tervist hoiab Ailen ratsutades, laste ja lähedastega aega veetes ning lugedes ja õppides.
 • Gea Ashilevi – Gea on hariduselt psühholoog, väljaõppes pereterapeut ning õppinud erinevate juhendajate käe all nii Eestis kui Hollandis teadveloleku (mindfulness) tehnikaid, mida aktiivselt ka oma töös rakendab. MTÜ-ga Peaasjad on ta mitmetes rollides olnud seotud juba 7 aastat, millest viimased eeskätt koolitajana. Gea südameteemad nii erialaselt kui eraelus on seotud teadveloleva vanemluse ning loova eneseväljendusega (on see siis joonistades või kirjutades) ning see aitab ka tal endal kõige paremini isikliku hea vaimse tervise ratast veeremas hoida.
 • Julia Pavlova – psühholoog, koolitaja.
 • Külli Mäe – sotsiaaltöötaja, eripedagoog, koolitaja.
 • Merle Purre – Semiootik, ühiskonnauurija, koolitaja. 
 • Dina Smoljakova – VALIK nõustaja, koolitaja.
 • Tatiana Larina – Psühholoog, koolitaja, Peaasjade keskuse kliiniline nõustaja, e-nõustaja.
 • Elliko Konno – Elliko on hariduselt psühholoog, läbinud superviisori/coachi väljaõppe. Pikka aega on ta tegelenud peamiselt töönõustamisega erinevates ametirollides: karjäärinõustaja, superviisor, coach. Stress, läbipõlemine ja enda hoidmine on märksõnad, millele ta ka koolitajana tähelepanu pöörab. Enda vaimset tervist hoiab läbi koorilaulu, reisimise ja mõnusate suhete.
Anna Haasma, Daniel Soomer, Elina Kivinukk, Julia Pavlova, Külli Mäe, Minna Sild
Ailen Elias, Ere Vasli
Umberto-Dorus-Geerts
Umberto Dorus Geerts